БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Пожежа у Чубинському: деталі трагедії

ДеталіДеталі трагедії

Вчора, 4 лютого близько 19.00 сталася пожежа у супермаркеті Фора по вулиці Яблунева в селі Чубинське, Бориспільського району.

За офіційною інформацією ГУ ДСНС у Київській області причиною пожежі стало загорання утеплювача зовнішньої стіни.

 

Проте свідки події стверджують, що пожежа почалася через вибуху в дизельгенератора супермаркету Фора.

Ось що про це пише безпосередній свідок події, пожежник, який приймав участь у подоланні пожежі:

“По прибуттю на місце, поставили драбини до даху, подали лінію та ствол пробійник, далі люди повідомили, що в підвалі будівлі є великий бассейн. Поки автоцистерни їздили заправлятися на гідрант в с.Гора, ми спустилися до бассейна, встановили мотопомпу та подали лінію на безперебійну подачу води. Далі, поки ДПРЧ-23 працювали на даху будівлі, наше відділення піднялося з тилу будівлі на другий поверх до житлових квартир. Проклалилінію від автоцистерни ППЧ-45 (Проліски) та приступили до гасіння стелі та утеплювача на ній по всьому коридору довжиною в 15 м. Після, в кінці коридору відкрили дві квартири, стеля в одній горіла та обвалилася повністю, в іншій горіння було під гіпсокартоном, який ми вскрили та погасили полумя. Пожежа почалася з рампи магазина “Фора”, швидше за все, спалахнув генератор, далі вогонь за лічні секунди перекинувся на складське приміщення забите картоними коробками та пластиковою тарою, звідти на пластикову вивіску (піддашок), на утеплену пінопластом стіну квартири,потім, по пінопласту на дах будівлі, який виготовленний з деревяних балок та “андуліна”, далі по горищу та під стелею по мінваті і паробар’єрах. Умови для росповсюдження вогню були ідеальні, не допомогли навіть з десяток вогнегасників, які використані валялися під ногами до прибуття пожежних. Загалом, вигоріло складське приміщення Фори, одна квартира повністю, дах на площі приблизно 300 кв. м. До десятка квартир затопленно і закопченно, теж затопленна і закопченна Фора, в підвальному приміщенні затопленний бар, боулінг та електрощитова всього комплексу. На пожежі працювали, дві Автоцистерни (АЦ) ДПРЧ-23, Автодрабина, АЦ ДПК Штурм, АЦ Гора, АЦ Олекспндрівка, АЦ Проліски, АЦ Щасливе, більше 30 пожежників, швидка медична допомога, аварійна газа та поліція Борисполя”.

За попередніми даними вогнем пошкоджено три квартири. Найбільше постраждала молода сім’я Марини та Юрія Довгоший із трьхрічною донечкою, їхня квартира вигоріла вщент, вони залишились без даху над головою і майна. Ще декілька квартир залиті водою, так як горів дах і пожежні його демонтували і гасили.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией