БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   
 

SOLICOM

 

Соляная комната SOLICOM у Борисполі схема проїзду

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ОРГАНІВ ДИХАННЯ                        ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА ОРГАНІВ ДИХАННЯ

 

 09:00 - 21:00 Без вихідних 

(066) 656-00-10        |          (098) 656-00-10 

facebook                                     інстаграм          

соляна кімната

   

ПРО НАС

Соляная комната SOLICOM у БорисполіНАША КІМНАТА - перша та єдина в Борисполі, оздоблена масивом соляної глиби (десять тонн), привезена із унікального в світі Солотвинського родовища, при цьому використовується сертифікований в Україні галагенератор, що в комплексі максимально наближує мікроклімат кімнати до мікроклімату підземної соляної шахти.

Для відтворення специфічного мікроклімату кімнати ми врахували основні параметри відповідності лікувальним стандартам натуральних соляних печер Солотвтнського родовища:

 

1. Температурний режим 21-24 t
2. Вологість повітря 40-75 %
3. Рух мікрочастин 0,01 м/с
4. Наявність іонів хлорида натрія у повітрі 3-8 мг/м3
5. Наявність вентиляційної системи

Гало камера створена на базі науково-методичних вказівок та вимог, що до лікування та експлуатації штучної наземної соляної кімнати спелеокліматотерапевтичного типу.

100% натуральні соляні матеріали (соляна глиба, соляна плитка, сіль кам'яна) та обладнання (галагенератор, соляні світильники, соляний камін)- мають сертифікати відповідності, результати хімічного складу, оцінку бактеріоцидної дії, висновки СЕС.

Про галатерапію

Про галотерапію

       Галотерапія - (в перекладі з грецької GALO-сіль, terapia-лікування)- це один з простих та високоефективних методів немидекаментозної реабілітації та лікування захворювань органів дихання, в основі якого лежить відтворення та використання унікального мікроклімату підземних соляних печер, в яких повітря насичене біологічно-активним аерозолем хлориду натрію, що справляє лікувальний вплив на слизову дихальних шляхів.

Принцип дії

       Стіни, стеля та підлога облицьовані природною необробленою сіллю, що дозволяє сформувати специфічний бактерицидний і гіпоалергенний мікроклімат та наявність у повітрі дрібнодисперсного соляного аерозолю з високим вмістом іонів. Збільшує концентрацію іонів NaCl у повітрі галогенератор "IONNA".

       Таким чином, при вдиханні високодисперсний аерозоль хлориду натрію сприяє зменшенню патогенної мікрофлори дихальних шляхів, очищує легені, справляє муколітичну дію- розріджує та виводить мокротиння, зменшує набряк слизової, знімає запалення, сприяє покращенню дренажної функції легень, покращує кисневий обмін, ліквідує імунологічні розлади, збільшує захисні сили організму. Завдяки гіпобактеріальному та гіпоалергенному повітряному середовищу знижується навантаження на імунну систему, нормалізується рівень гістаміну в крові, білковий та вуглеводний обміни.

       Ефект впливу галотерапії пояснюється тим, що всі функціональні системи організму перебудовуються, щоб адаптуватися до специфічних особливостей мікроклімату кімнати.

Показання

Показання

   Основними показаннями до призначення галотерапії є стани, пов'язані з екзогенними аллергозами; із погіршенням дренажної функції бронхів і бронхіальної обструкції; зі зниженням загального і місцевого захисту, що виявляється затяжним перебігом запальних захворювань, в основному респіраторних, схильність до хронізації або їх частого рецидування; із погіршенням носового дихaння.

    Таким чином, показаннями до призначення галотерапії є:

 

    - бронхіальна астма легкої та середньої тяжкості
    - обструктивний бронхіт, в тому числі у дітей
    - бронхіти, в тому числі і хронічні
    - бронхіт курця, мінімізація нікотинової залежності
    - алергічні реакції
    - дерматити
    - аденоїди
    - часті застуди, ослаблення імунітету
    - Хронічна втома, стрес, безсоння

 

   Згідно науково-методичних вказівок, що до лікування та експлуатації наземної соляної кімнати, рекомендована кількість сеансів 10-20 з профілактичною метою, 20-40 з лікувальною метою, враховуючи загальний стан,  особливості перебігу, фази і ступеня важкості захворювання.

 У продовж року рекомендовано щонайменше 3-ри курси галотерапії з інтервалом 4-ри місяці. Пацієнтам з сезоними загостреннями алергічних реакцій чи сезонними хронічними захворюваннями рекомендується проходити профілактичні курси галотерапії- за місяць до звичайного початку загострення. 

     * За можливістю, бажана попередня консультація лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ.

 

1. Всі форми туберкульозу
2. Будь- які хвороби в стадії загострення
3. Злоякісні новоутворення
4. Кахексія
5. Психічні розлади
6. Хвороби нирок
7. Вагітність (можливе відвідування за рекомендацією лікаря)

 

                                                                    ЦІНИ НА ПОСЛУГИ СОЛЯНОЇ КІМНАТИ

 ЦІНИ НА ПОСЛУГИ СОЛЯНОЇ КІМНАТИ  

Наші фото
07 05  04 01  03
 

 

Комментарии   

 
0 #5 Оля 30.05.2019 08:12
Пожалуйста скажите , а это все противопоказани е у Вас перечислены. Спасибо
Цитировать
 
 
+1 #4 Ольга 15.05.2019 19:05
Очень хорошее место. Посещаем с детками, им нравиться. Рады что в нашем городе есть такая комната.
Цитировать
 
 
+1 #3 Ольга 14.05.2019 23:53
Очень рады что в нашем городе появилась такая комната ???? посещаем с удовольствием. Ходим вместе с детками, им интересно там играть + здоровье подлечим????
Цитировать
 
 
+1 #2 Елена 29.04.2019 17:50
:lol: :lol: :lol:
Цитировать
 
 
0 #1 Елена 29.04.2019 17:50
:lol:
Цитировать
 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Все права защищены © 2019. Разработано студией