БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Затверджено новий розклад руху автобусів на маршруті № 2

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Николай на Dacia Log
  заехал на сто,мне понравилось,реб ята сделали развал/схождени е и диагностику ходовой, дали рекомендации ...
   
 • СТО "МалВiн-Лтд" Борисполь

  Елена
  ВНИМАНИЮ АВТОЛЮБИТЕЛЯМ Г. БОРИСПОЛЯ! СТО "МАЛВИН-Лтд" НАЧИНАЕТ СВОЮ РАБОТУ С 1-го МАРТА 2019 года.
   
 • Пицца Квантро Пицца

  Майя
  Год назад я частенько заказывала разную пиццу "Квантро" и мне все нравилось.В этом году моему ...

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Здорожчання газу на 15% і нова ціна тепла

ціни на газЗ 1 травня збільшення ціни на газ на 15 %

Здешевлення газу ще декларують, а постанова, яка передбачає з 1 травня збільшення ціни на газ на 15 % — уже в силі. Щоб новий опалювальний сезон не розпочинати з новими цінами і старими тарифами, «Бориспільтепломережа» взялася за коригування вартості тепла.

 

Так, 8 квітня виносилася пропозиція відкоригувати тарифи для всіх категорій споживачів, але перед розглядом графу «населення» виключили із рішення. Міський голова Анатолій Федорчук зазначив, що при необхідності різницю в тарифах для населення покриватимуть за рахунок міського бюджету. У цьому опалювальному сезоні «Бориспільтепломережі» компенсовано з казни понад 6 млн 586 тис. грн.

У членів виконкому виникли запитання щодо формулювання рішення, його відклали на довивчення. А щоб вкластися у терміни, визначені для прийняття і оприлюднення рішення, 10 квітня відбулося позачергове засідання виконкому, де єдиним питанням було: «Про проведення коригування діючих тарифів комунальному підприємству теплових мереж Бориспільтепломережа» на теплову енергію для потреб бюджетних установ, організацій та інших споживачів, крім населення».

Коментуючи необхідність рішення, директор підприємства Володимир Палінка зазначив, що наразі немає жодних офіційних документів, які свідчать про зменшення ціни на газ.

«Діє постанова Кабміну №867, якою було встановлено вартість газу для теплопостачальних організацій і подорожчання його у два етапи. Спочатку ціна газу збільшилася у листопаді 2018 року (з нею був опалювальний сезон), а з 1 травня 2019 року газ для теплопостачальних організацій має подорожчати майже на 15%», — сказав Палінка.

Повідомлялося, що відповідно до Закону про комунальні послуги, з 1 травня цього року послуги централізованого опалення не існуватиме, натомість діятиме послуга на постачання теплової енергії. Крім того, вводиться абонплата і внески на обслуговування вузлів обліку.

Наголошувалося, що порядку формування тарифів відповідно до нових «правил гри» ще немає, і коли буде — невідомо, але Постановою передбачено, що ще рік можна використовувати старі договори і тарифи, прийняті до 1 травня. Тому «Бориспільтепломережа» поспішає із коригуванням діючих тарифів, щоб до кінця квітня вони вступили в силу.

У відкоригованому тарифі також враховано не лише подорожчання газу. Адже із 1 січня 2019 року відбулися зміни у постачанні електроенергії, яка тепер купується на ринку електроенергії за вільними цінами. Постачальник визначається через тендер, але у підсумку вона обходиться на 10% дорожче.

На позачерговому засіданні присутні підтримали запропоноване рішення.

ИСТОЧНИК

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией