БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

МАГАЗИН воздушных шаров и товаров для праздника "MaxiDecor" в Борисполе

 

Які молодь використовує сленгові слова для шифрування нових психотропних речовин

психотропні речовиниУ поліції назвали сленгові слова, які використовує молодь для шифрування нових психотропних речовин

Керівник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції 5 грудня, у прямому ефірі телеканалу «1+1» закликав українців пильнувати за захопленнями, поведінкою, лексикою своїх дітей. Адже у країні ледь не щодень з’являються нові психоактивні речовини (НПР), обігу і поширенню яких наразі доволі складно протистояти через недосконалий законодавчий механізм контролю.

З проблемою поширення НПР, за словами Андрія Кіхтенка, світова спільнота зіштовхнулася з близько п’яти років тому. Незаконний обіг таких речовин дуже швидко розвивається і розширюється, зокрема і в Україні. Ефективна протидія цьому негативному явищу можлива лише за тісної взаємодії держорганів і за умови удосконалення чинного законодавства за цим напрямом.

«Украй необхідно напрацювати механізм адекватний дій не лише правоохоронних органів, а й інших відомств і служб. Адже лише комплексний підхід дозволить вирішити цю проблему», – переконаний Андрій Кіхтенко.

Він повідомив, що Міністерство внутрішніх справ та Нацполіція ініціювали створення Міжвідомчої групи при Міністерстві охорони здоров’я, до якої увійшли й представники СБУ, Держслужби за контролем лікарських засобів та обігу наркотиків. Групою розроблений і вже узгоджений новий порядок віднесення НПР до аналогів вже існуючих наркотиків. У Нацполіції сподіваються, що проект діятиме вже цього року.

Андрій Кіхтенко пояснив, що нові психотропні речовини є синтетичними аналогами або похідними вже існуючих наркотичних засобів і психотропних речовин, які не включені в список підконтрольних речовин.

«Їхня дія на людський організм подібна до дії наркотиків і психотропів. Але обіг НПР не контролюється державою – за нього не передбачена ні адміністративна, ні кримінальна відповідальність. НПР продаються відкрито під виглядом легальних наркотиків, як легальна альтернатива існуючим наркотикам і психотропам. Люди, а найчастіше молодь сприймають їх, як безпечні. Але це зовсім не так. І батьки мають пояснювати це своїм дітям. Існує величезний ризик летальних наслідків і навіть від першого вживання НПР. Молодь повинна розуміти: солі, мікси, спайси, курильні суміші, альфа, «скорость», «быстрый» та інші – це особливо небезпечні синтетичні аналоги наркотиків та психотропів», – пояснив очільник Департаменту протидії наркозлочинності НПУ.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией