БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Чому шквал негативної критики викликав школяр із Борисполя, який сфотографувався із Порошенком

візит Петра Порошенка до міста БориспільПід час візиту Петра Порошенка до міста Бориспіль 10-річний школяр зробив селфі із президентом.

Про це повідомила помічниця президента Ірина Геращенко. “Президент уже сів в машину й кортеж мав їхати, але, мабуть, і через скло почув плач маленького хлопчиська, який голосив – ридав на всю бориспільську вулицю. Сусідське хлоп’я з годину чекало, поки президент вийде з будинку”, – написала Геращенко.

Але після публікації на хлопчика посипався шквал образ від інтернет-користувачів.

“Тим часом наш доблесний фб продовжує цькувати не лише дорослих, які дозволити сказати добре слово про Президента , але вже й дітей. Тепер, після Ади Роговцевоі і Подерев‘янського , жертва цькування – маленький хлопчик , який мріяв про селфі з президентом . Він посмів зробити фото і радісно викласти його в фб. А я потім посміла написати пост не про політику, а про хлопчика і селфі. Ату нас, ату.
Р. S. Президент гостював в сусідньому будинку , у відомого режисера « Кіборгів». Сусідський хлопчик чекав , поки той вийде,щоб зробити селфі. Чудова і мила історія. Не про політику.
Я особисто буду видаляти з друзів всіх,хто дозволяє собі цькувати дітей. Дістали”,- прокоментувала Ірина Геращенко.

Як розповідає 10-річний Ілля того дня вони гостювали у друзів: “І побачили, як до сусіднього дому під’їхала машина з мужиками. Ми подумали, що там буде щось цікаве, і лишилися подивитися на це. Потім почали під’їжджати чорні машини, і потім під’їхав і сам президент”. Ілля каже, що сам підійшов до Порошенка. “Я його впізнав. Коли я спитав, чи можна селфі зробити – він сказав мені: добре. І я подумав, що це прикольно, це знак якийсь. Там ще виявилися актори з фільма “Кіборги”, і я теж з ними зробив селфі”, – розповів хлопчик.

Той, хто плакав, бо не встиг сфотографуватися – молодший брат Іллі, першокласник Тимофій.

“Тимофій виходить весь заплаканий і мама каже: біжіть, давайте, ще не пізно сфоткатися. Ми біжимо, тут бачимо якийсь охоронець каже: з президентом хочете сфоткатися? Я сказав: так. Він кричить: Петро Олексійович, з вами хочуть сфотографуватися”, – каже хлопець. Він так поспішав до президента, що впав просто на руки Ірині Геращенко: “Впіймала, коли туди біг, я аж ногу сюди, вона спіймала, бо я ледь не впав”.

Батьків Іллі дивує увесь негатив, який полився на хлопчика.

“Це просто жесть!!!! Вчора мій син зробив селфі з президентом і виклав у мережу. Що тут почалось, в коментах почали писати всіляку гидоту. Так от:ви можете думати що завгодно про владу, але будь-хто зробивши селфі з президентом пишався б цим. А написати гидоту набагато легше ніж прибрати у себе в під’їзді,чи сходити на вибори. У наших людей всі навкруги винні,окрім їх самих”,-написав тато хлопчика.

Родину підтримує й актор Ахтем Сейтаблаєв, в гості до якого і заїхав президент. “Коли від’їжджав кортеж президента, ці хлопчики бігали. Ну, мабуть, вони зрозуміли, хто саме їде. Ніякого піару тут немає. Я це кажу відповідально. Мені 46 років. У мене четверо дітей. Мені боляче. Тому що цей хлопець з такою гордістю виклав це фото, що він має селфі з президентом – що він потрапив під такий шквал узагалі дорослих людей, які не можуть відрізнити одне від одного”, – наголосив Сейтаблаєв.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией