БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

гелиевые шары Борисполь

Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 65
 

В Борисполе будут проходить ВОЕННУЮ СЛУЖБУ по КОНТРАКТУ!

НА БОРИСПІЛЬЩИНІ ЗАКЛИКАЮТЬ ПРОХОДИТИ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ «В умовах, коли на сході йде реальна війна, ми повинні відповідати за комплектацію української армії.

Солдати, які відбули в зону АТО під час четвертої хвилі мобілізації, наразі повертаються. Їх повинні замінити контрактники. Але у нас фактично недоукомлектовані батальйони.

Тому прошу вас, шановні сільські голови, спільними зусиллями залучати чоловіків до контрактної військової служби», — зазначив комісар.

В разі, якщо з кожної сільської ради підпише контракт по одній людині, то план буде виконано. Анатолій Стуженко також запевнив, що контрактників без досвіду не відправлятимуть на передову.

Слід відзначити, що в районі триває робота із забезпечення широкої інформаційної кампанії в ЗМІ про переваги проходження військової служби за контрактом. В міськрайонному Центрі зайнятості проводяться зустрічі за участі безробітніх щодо залучення громадян на службу за контрактом. В селах району відбуваються виїзні прийоми, під час яких також обговорюються переваги контрактної служби.

Перехід до комплектування Збройних сил України військовослужбовцями служби за контрактом – це нагальна потреба, обумовлена вимогами розвитку воєнної теорії та практики і тісно пов’язана зі змінами обстановки у світі, зміною поглядів на способи та форми збройної боротьби. Контрактна армія — це професійна армія, де кожен воїн забезпечений пакетом соціальних гарантій, пільг та матеріальних виплат, передбачених чинним законодавством України.

Источник: http://i-visti.com

Теги: СЛУЖБА

Комментарии   

 
0 #1 Саша 29.11.2018 09:26
Пакет пакетом а як допомога потрібна живплощі нема матеріалки теж
Цитировать
 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией