БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

Суперечка довкола бориспільського пам’ятник Небесній сотні

пам’ятник Небесній сотніСуперечка довкола бориспільського пам’ятник

Громадські активісти та небайдужі громадяни у соцмережах зчинили крик, обговорюючи бориспільський пам’ятник Небесній сотні, що на вул. Героїв Небесної Сотні. Виявляється, вони розгледіли у ньому суттєві вади лише через чотири роки після його урочистого встановлення.

На пам’ятному знаці зображений напівоголений козак, що нагадує нині нардепа Гаврилюка, тодішнього активіста Майдану, нижня частина тіла якого прикрита державним прапором.

Чотири роки тому знак відкрився із пафосом за участі влади і політиків, подію висвітлили усі національні канали, бо пам’ятник Небесній сотні був першим у Київській області. Тоді ніхто не висловлював осуду. І лише зараз, коли столич-ний журналіст, проїжджаючи повз, звернув на нього увагу, почалось негативне обговорення в соцмережах.
Хтось вважає, що зображена на плиті людина скомпрометувала себе та не має відношення до Небесної сотні, хтось — що зображення несе наругу над державною символікою. Негатив активно підтримали і бориспільці.
«Вісті» зустрілися з місцевими активістами, щоб запитати про їхнє ставлення до обговорення монументу.
Богдан Меташоп із асоціації учасників АТО вважає, що після Майдану все робилося в стані ейфорії, поспіхом. «Є схожість зображення із Гаврилюком, але тим показано певний образ, свавілля системи. Думаю, пам’ятник нормальний. Якщо є ентузіасти, які хочуть та можуть його покращити, я «за».

Але на сьогодні є речі важливіші»,— вважає активіст. Володимир Сорока, учасник бойових дій, каже, що йому не подобається формат пам’ятника через схожість з надгробком, але якщо перероблювати його, то делікатно і дипломатично, щоб це не стало «ударом» по ідеалах Майдану та його героях. Вважає, найкраще зараз — заспокоїтися. Рішуче налаштований Володимир Тусь, учасник Майдану та АТО. Він вважає, що знак потрібно замінити. «Нам не потрібно прив’язуватися до особи, має бути нейтральний образ чи символ, — міркує активіст. — Відомий митець Анатолій Гайдамака запропонував розробити кілька ескізів, які плануємо виставити на обговорення».

Ініціатор встановлення пам’ятника депутат Ігор Левітас прокоментував, що не заперечує проти заміни зображення на монументі на нейтральне, якщо на це будуть кошти. Він пояснив, що в 2014 році Гаврилюк був символом Майдану, тому був обраний для зображення, нині часи змінилися. «Вважаю, що нові ескізи та макети знаку мають пройти громадське обговорення. Поки до мене ніхто не звертався з пропозиціями, я запрошую активістів до конструктивного діалогу щодо можливої заміни пам’ятника чи зображення на ньому», — сказав Левітас.

ИСТОЧНИК

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией