БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

гелиевые шары Борисполь

 

Переїзд на 35 км: Дубль-2019

шестисмугова трасаКоли на переїзді вул. Київський Шлях, що на 35 км з’явиться обіцяна шестисмугова траса

Коли на переїзді вул. Київський Шлях, що на 35 км в Борисполі, з’явиться обіцяна шестисмугова траса із новим асфальтним покриттям, що обіцяли зробити ще торік.

 

 

 

Переїзд зимував із двома смугами руху у кожен бік і широкими узбіччями між трасою і тротуарами, непридатними для проїзду авто. Перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук повідомив «Вістям», що із 2018 року залишилися невикористаними 2,792 млн грн, передбачених на асфальтування, роботи має виконувати ПрАТ Броварське ШБУ №50.

«Старт весняного ремонту відкладався через погоду, бо температура вночі опускалася до 0 градусів, передбачалися дощі. Необхідно зняти верхній шар асфальту великою фрезою, а попадання вологи може зашкодити якості асфальтування. Загальна вартість проекту — понад 4 млн. грн».
За словами Корнійчука, щоб максимально уникнути заторів на трасі, коли передбачене повне перекриття переїзду, роботи планують виконувати уночі, за сприяння погодних умовах із цим завданням можна справитися за чотири доби.

Про початок робіт міська влада повідомить наперед. Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук запевнив «Вісті», що до Великодня переїзд буде заасфальтовано.

Нагадаємо. Багатостраждальний переїзд у районі 35 км ремонтували торік впродовж літа. Роботу залізничників гальмували протести депутата Ярослава Годунка і його конфлікт із Миколою Корнійчуком. До холодів залізничники встигли покласти нові колії та старі плити, але дорожнє полотно не заасфальтували. Також виклали плиткою тротуари з обох боків і відгородили високими турнікетами.

ИСТОЧНИК

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией