БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

 Воздушные шарики Борисполь

 

Озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці

Лист в редакціюЛист в редакцію: Озеро по вулиці Декабристів

На електронну адресу нашої редакції надійшов лист від Іваненко В.В., в якому йдеться про озеро та прилеглу до нього територію в мікрорайоні Нестерівка в місті Бориспіль.

Нестерівка утворився в результаті приєднання до Борисполя навколишніх сіл Нестерівка та Лозівка 7 липня 2009 року. Цей мікрорайон знаходиться на північній околиці міста, по ліву сторону дороги до села Сеньківка.

Доброго дня! В минулому році це озеро по вулиці Декабристів в Нестерівці було центром всесвіту, сюди їхали купатися і відпочивати з відусіль. Людей було дуже багато, біля води не поміщались, сиділи в полі.

Тепер в полі плями після вогнища і плюс пусті пляшки і навіть розбиті. А люди які приїздили в минулому році з маленькими дітьми, навряд чи відпустять своє чадо бігати босоніж, бо папа з мамою в минулому році не прибрали за собою.

Коли відкрився купальний сезон, на озері не було навіть баків для сміття. Їх потім встановили, але вже біля туалету була купа пакетів зі сміттям. Встановлені баки навколо озера дуже малі, треба було ставити здорові біля стоянки і машині яка забирає сміття було б краще прибирати.

Таким чином переповнені сміттєві баки зверху яких кладуть легке сміття, при вітрі розлітається аж до каналу і по всьому полі.

В цьому році до нашого озера приєднається ще одне яке знаходиться в кінці вулиці Товстого, яке в минулому році вичистили для купання.

Я в першу чергу звертаюсь до людей, що ми лишимо після себе нашим дітям і чому ми їх навчаємо на тому ж озері, коли лишаємо сміття після себе.

Ні поля з пташками, а ні чистого озера не буде. Люди, зробіть висновки. Скоро не буде куди їздити на шашлик і відпочинок.

ИСТОЧНИК

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией