БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

гелиевые шары Борисполь

 

На Бориспільщині розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними

масштабРозпочинається цикл масштабних зборових заходів

Введення правового режиму воєнного стану, згідно з чинним законодавством, передбачає уточнення завдань Збройних Сил України та, зокрема, Сил територіальної оборони. Однією із складових підготовки Збройних Сил України до відсічі збройної агресії є підготовка людських резервів.

 

 

З цією метою 3 грудня 2018 року розпочинається цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.

Зокрема, будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Зборові заходи передбачається завершити до початку новорічних свят.

Водночас заходи мобілізації проводитимуться лише у випадку відкритої агресії. Тобто у випадку відкритої агресії до Збройних Сил України призиватимуться не лише ті особи, які перебувають на зборах, а й усі резервісти та військовозобов’язані, які приписані до комплектування Збройних Сил України.

Крім того, як і передбачено Стратегічним замислом застосування Збройних Сил України, зараз у визначених областях України тривають організаційні заходи створення Територіальної оборони та непорушних запасів.

В областях, в яких запроваджено воєнний стан, планується проведення масових зборів з військовозобов’язаними територіальної оборони тривалістю до 10 діб. В цей період з метою підготовки до захисту областей буде проведено бойове злагодження бригад та батальйонів Територіальної оборони.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией