БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма и лечение наркомании в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Великие люди

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 
 

Чому у бориспольчан почалася паніка?

газЗа несплату «рекомендованого платежу» газ не відключать

Нещодавно споживачі природного газу отримали платіжки за листопад, де було зазначено великі суми, які стояли у графі «рекомендований платіж». У людей почалася паніка.

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), зробила роз’яснення для українців у своєму листі з рекомендаціями для постачальників газу «Інформація для побутових споживачів природного газу щодо «рекомендованого платежу».

У зв’язку із численними зверненнями побутових споживачів природного газу щодо зазначення деякими постачальниками природного газу в платіжних документах та в особистих кабінетах у мережі Інтернет інформації про «рекомендований платіж» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу на наступні аспекти:

• «рекомендований платіж» не є обов’язковим платежем та не може бути відображений як заборгованість за спожитий природний газ;

• несплата «рекомендованого платежу» не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу на об’єктах побутових споживачів;

• з метою уникнення спірних ситуацій щодо обсягу спожитого природного газу, побутовим споживачам необхідно передавати дані про фактичне споживання через особистий кабінет у мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо.

Крім того, НКРЕКП звернулась до ліцензіатів з постачання природного газу із зауваженнями щодо «рекомендованого платежу» (лист від 26.12.2017 № 13293/16.3.2/7-17). Також у цьому документі зазначено, що «згідно з пунктом 10 частини другої статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» встановлено, що індивідуальний споживач зобов’язаний, зокрема, у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги сплачувати пеню, в розмірах, установлених законом або договорами про надання житлово-комунальних послуг.»

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2018. Разработано студией