БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Чиновники Борисполя дозволяють стихійну торгівлю

продукції власного виробництваУ деяких районах Борисполя дозволили продаж продукції власного виробництва

05 лютого на засіданні виконавчого комітету міської ради було прийняте рішення про встановлення, за погодженням із власником, зручного для населення режиму роботи об’єктів виїзної торгівлі з продажу продукції власного виробництва, розташованих за наступними адресами у м. Бориспіль: вул. Київський Шлях, 2/13 (поряд розважального закладу «Саквояж»), вул. Київський Шлях, 14 (поряд кафе «HIGHLAND»), вул. Київський Шлях, 2/13 (поряд розважального закладу «Саквояж»), вул. Володимира Момота, 42/5 (поряд магазину «Фора»), вул. Київський Шлях, 2/13 (поряд розважального закладу «Саквояж»).

Наступним розглядалось питання про визнання переможцем конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 3-В (УМБ-17 – Аеропорт «Бориспіль») ФОП Іваненка М.С. Члени виконавчого комітету міської ради були стурбовані незадовільним станом автобусів на цьому маршруті, проте на конкурс, що відбувся 21.01.2019 інших заяв від перевізників-претендентів на подано. З метою забезпечення мікрорайону Промінь транспортним сполученням із міжнародним аеропортом, виконавчим комітетом було прийняте це рішення. Відповідно до цього буде укладено договір про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 3-В УМБ-17 – ДП МА «Бориспіль» з фізичною особою-підприємцем Іваненком Михайлом Семеновичем терміном до 02.03.2022.

Також на засіданні були розглянуті соціальні питання, питання опіки і піклування, захисту дітей, обліку та приватизації житла.

Під час обговорення цих питань міський голова Анатолій Федорчук наголосив на необхідності заключення договорів на вивіз сміття із мешканцями приватного сектору. Небажання мешканців сплачувати за надані послуги з вивезення сміття впливає на рівень заробітної плати працівників КП «ВУКГ» та погіршує рівень благоустрою у місті.
На засіданні були присутні працівники виконавчих органів міської ради, засоби масової інформації, депутати міської ради та мешканці міста.

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией