БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Добавиться в каталог

 

Последние коментарии

ROME PUZZLE

Игра - ROME PUZZLE

 

Властелин кольца

Властелин кольца

 

 STREET WORKOUT

STREET WORKOUT

 

Твоя жизнь изменится

 Измени свою жизнь

 

Мотивация

 Мотивация
 

 

гелиевые шары Борисполь

 

Бориспільці проти готелю для хасидів у місті

готелю для хасидівЖителів вулиці Карла Маркса обурило рішення про будівництво будиночка сімейного типу для хасидів.

Жителів вулиці Карла Маркса обурило рішення членів виконкому про будівництво будиночка сімейного типу для хасидів. Справа у тому, що за проектом майбутній будинок має аж 5 поверхів і люди підозрюють, що у місті з’явиться готель для хасидів.

 

Активісти навіть встигли зібрати підписи жителів вищезгаданої вулиці проти будівництва.

“Сьогодні збирали підписи!!!

Люди підписувалися цілими сім’ями!!! Жоден не сказав, що я ЗА будівництво хасидами готелю на вул. Карла Маркса, 55. Всі проти!!!

Тепер питання до місцевої влади… Навіщо Ви “підкилимно” не спитавши думки людей, приймаєте такі рішення, які потім призведуть до конфліктів??? Ніякі ми не антисеміти, не расисти… Ми ЗА безпечний життєвий простір.

Зрозуміло, що рано чи пізно, хасиди будуть в Борисполі, тут аеропорт, і люди не можуть там чекати своїх авіарейсів. Є звернення їхньої громади (общини) щодо будівництва готелів чи житла для їхнього тимчасового перебування…
Всім зрозуміло, що одним готелем хасиди не обмежаться, бо їх тисячі…
Чому б владі не запропонувати ділянку для їхнього “табору” десь на околиці, недалеко від аеропорту… Щоб вони там могли розміститися … Не посеред мікрорайону…

Припускаю, що хтось “напарив” їм саме ту землю на Карла Маркса, 55, ще й взяли гроші за містобудівні умови, за “загадкове зникнення” червоної лінії і т.д… Закликаю депутатів знайти порозуміння, знайти компромісний варіант задля недопущення ворожнечі в майбутньому. Підписи збираються. Люди активні та мудрі.”

Також на нараді міського голови, яка відбулася 4 лютого секретар міської ради Ярослав Годунок досить різко прокоментував дану ситуацію, та пригрозив звільненням відповідальним за надання технічних умов будівництву.

” За вихідні сильно обурилася громадськість із приводу брехні, яку в черговий раз влаштували на виконкомі, коли назвали сімейним будиночком для хасидів будівлю, яка має 5 поверхів і яка схожа не на будинок, а на серйозний готель.

Я особисто буду ставити питання про звільнення тих представників комунальної лужби хто відповідає за надання технічних умов. До мене звернулися практично всі жителі цієї вулиці із приводу цього питання.

Отак в черговий раз членів виконкому дурять, а заступники міського голови умисно за це голосують. Побачите, що із вами зроблять люди, коли серед масиву індивідуальних будинків виростає 5 поверхова будівля. Спитайте куди ви там дінете воду?

На цій сесії ми будемо скасовувати рішення виконкому і будь хто із вас хто буде фальсифікувати матеріал буде за це відповідати”, – заявив Годунок.

Члени виконавчого комітету проігнорували грізну заяву Годунка та перейшли до вирішення наступного питання.

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией