БОРИСПОЛЬ на ЛАДОНИ

ИНФОРМАЦИОННО-СПРАВОЧНЫЙ ПОРТАЛ

КАТАЛОГ ТОВАРОВ, УСЛУГ, КОМПАНИЙ, ПРЕДПРИЯТИЙ


  
 
   

direct

Лечение алкоголизма  и  лечение наркомании  в наркологическом центре реабилитации "Мед-Захид"


- Создание сайтов любой сложности в Борисполе.
Частные уроки вождения Киев, автоинструктор Киев.

Квантро пицца Борисполь

Соляна кімната SOLICOM у Борисполі

 

гелиевые шары Борисполь

 

Анатолій Федорчук гнівно відгукнувся про вчинки Ярослава Годунка і назвав їх «владним булінгом»

Анатолій ФедорчукАнатолій Федорчук гнівно відгукнувся про вчинки Ярослава Годунка

«Популізмом та обливанням брудом людей, поки далеко ніхто не зайшов. Якщо людина живе в Києві, на Печерську, то, звісно, що їй не болить, що і як відбувається в Борисполі», — так розпочав понеділкову апаратну нараду міський голова Анатолій Федорчук. Мова йшла про секретаря міськради Ярослава Годунка та його дії у місті за останні кілька тижні.

Відомо, що минулого тижня на більшій частині вулиць Борисполя почалися роботи із поточного ямкового ремонту. Оскільки заплановане реалізувати швидко неможливо, то незручності викликали обурення автовласників. Підтримав невдоволених бориспільців секретар міської ради Ярослав Годунок. Він суботнього дня, 6 квітня, у прямому ефірі на сторінці Фейсбук фільмував ями, додаючи свої негативні звинувачувальні коментарі в бік першого заступника міського голови Миколи Корнійчука, але без підтвердження до сказаного.

«СвинарЧук, КорнійЧук, откатЧук… — це одна команда, котра краде наші гроші», — такими були вислови Годунка в прямому ефірі.

8 квітня на плановій нараді у міського голови Анатолій Федорчук згадав цей епізод та засудив дії секретаря міськради.

«Для того, щоб залатати усі ями потрібен асфальт і час. Ми робимо усе можливе, щоб для міського бюджету ці витрати були економічно обґрунтовані. Тому піаритися на цьому не потрібно!» — сказав міський голова, додавши, що незручності на дорогах є тимчасовими і до Великодня роботи завершаться.

«Я порадив Миколі Петровичу звернутися до правоохоронних органів задля захисту своєї честі та гідності. Такі діяння з боку Ярослава Годунка, людини при владі, вважаю популістичними, це владний булінг, котрий має каратися законом!» — сказав міський голова. - Це моя команда, з нею я працюю не один рік і ображати безпідставно нікого не дозволю! Годунок неодноразово писав скарги до поліції та прокуратури із обвинуваченням нас у відмиванні грошей. Жодного разу його заяви не були підтвердженими», — наголосив Федорчук.

Нагадаємо, два тижні тому Годунок зупиняв міські маршрутки, вимагаючи у водіїв зменшити вартість квитка за проїзд у громадському транспорті – інцидент викликав гучний конфлікт і незручності для пасажирів і перевізників.

Незадовго після того секретар зламав дорожній знак «Пішохідний перехід» на вулиці В. Момота, чим порушив схему дорожнього руху в даному районі.

У п’ятницю, 5 квітня, із його подачі була організована акція з плакатами на 35 км проти заступника міського голови Миколи Корнійчука щодо незавершених робіт переїзду.
А вже наступного дня Годунок фільмував ямковий ремонт вулиць із критикою у бік Корнійчука.

 

Добавить комментарий или сообщить об ошибке


Реабилитационный центр "Мед-Захид" Лікування наркоманії, алкоголизму,  ігроманії в реабілітаційному центрі "Мед-Захід"

Женщина среди цветов

Погода

Прогноз погоды в Борисполе

Все права защищены © 2019. Разработано студией